Maskot Yapımı

Maskot Yapımı

Maskot yapımı için, müşterilerimizin tasarladığı veya birlikte hazır maskot un temsil edeceği markanın logosu, renk düzenine bağlı olarak tasarladığımız ürün için en uygun malzeme seçilir. Bu vizyon maskot uygun aksesuarlar ile süslenir. Bazı modellerde süs olarak sırt çantası, raket, şapka, dordurma gibi nesnelerde isteğe bağlı olarak kullanılmaktadır. Bu aşamalar müşterilerimiz ile adım adım paylaşılmaktadır ve süpriz bir sonuçla karşılaşılmasını Maskot üretim merkezi engellemektedir.

3 Boyutlu Modelleme

Tüm bu aşamaların ardından ürünün görseline maskot atölyesi karar verildikten sonra ürünün ilk aşaması olan, CNC tekniği ile maskot dünyası ürünün 3 boyutlu hali bire bir olarak heykel-traşlama mantığıyla maskot imalatı şekillendirilir. Müşterimiz ile kalıbın son hali paylaşıldıktan sonra yine vizyon maskot umuza uygun olan giydirmeler yapılır. Star Kostüm Evi

Maskotun Logo ve Kurumsal Kimliğinize Uygunluğu

Son olarakta maskotunuza markanızı logosu ve sloganı en uygun bölgeye yerleştirilir ve organizasyonunuza uygun hale getirilir.

Maskotta Dikkat Ettiğimiz Özellikler

  • Logo Baskısı
  • Renk Uyumu
  • Dayanıklılık
  • Marka Temsili
  • Organizasyon-Etkinlik Temsili Uygunluğu
  • Animator Konforu ve Sağlığı
  • Verilen görsel ile bire-bir uyumluluk

Sizinde markanız veya organizasyonunuz için bir maskot yapımına, maskot üretimine ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçerek size en uygun maskot üretimini yaptırabilirsiniz.

maskot imalatı, maskot yapımı, maskot tamiri, maskot temizliği, maskot bakımı, hazır maskot, vizyon maskot, maskot atölyesi, maskot dünyası, maskot üretim merkezi, imaj maskot, star kostüm, kostüm üretimi, kostüm imalatı, kostüm yapımı, maskot kiralama

line
Tüm Hakları www.maskotcum.com.tr